Kierownictwo Grupy Lantmannen Unibake

Carsten Thomsen, Chief Strategy Officer and Chief Operational Officer Northern & Western Europe Business Area

"Building further on our proud history with quality brands in multiple countries, we focus on local customer centric entrepreneurship whilst leveraging our global strenghts."

Jan Emil Hertz Chief Commercial Officer and Chief Operational Officer Central & Eastern Europe Business Area

"Musimy ciągle pracować nad naszym wzrostem i rentownością poprzez rozwój innowacji i ścisłą współpracę z naszymi klientami i konsumentami"

Odwiedź mój profil na Linkedin - Jan Emil Hertz

Morten Leth Chief Financial Officer

"Jako dyrektor finansowy, moją główną rolą jest ochrona aktywów firmy. Ale trzeba pamiętać też o szerszym spojrzeniu. Moja praca ma też pomagać Lantmännen Unibake stać się wiodącą firmą piekarniczą na świecie."

 Odwiedź mój profil na Linkedin: Morten Leth

Bart De Coninck, Chief Operations Officer

"Doskonałość operacyjna ma fundamentalne znaczenie dla wydajnej produkcji wysokiej jakości produktów piekarniczych. Bez względu na to, jak jesteśmy dobrzy, zawsze możemy się poprawić"

Sonja Admiraal Bentzen, Chief HR Officer

"Sukces naszej firmy opiera się na kompetencjach i pełnym zaangażowaniu naszych pracowników oraz na długoterminowych planach rozwoju kariery oferowanych przez nas osobom, które chcą pracować w sektorze spożywczym"

Odwiedź mój profil na Linkedin - Sonja Admiraal Bentzen

Steen Hagedorn Rasmussen, Business Development Director & Executive Assistant

"Wzrost dzięki przejęciom innych piekarni dał nam stabilną bazę aktywów. Aby uczynić nas jeszcze bardziej dochodowymi i osiągnąć nasze cele strategiczne, musimy konsolidować i ciągle usprawnić nasze aktywa"

Odwiedź mój profile na Linkedin - Steen Hagedorn Rasmussen

Simon Husted, Head of Legal

"Otoczenie ciągle się zmienia, a w przypadku prawa nigdy nie idziemy na skróty, Aby sprostać wyzwaniom i rosnącej złożoności, musimy być zawsze jak najlepiej przygotowani na nowe wymagania."

Odwiedź mój profil na Linkedin

Thomas Isaksson, Chief Operational Officer Fresh Business Area and Managing Director Finland Fresh

"Planować globalnie, ale działać lokalnie to jedna z najważniejszych strategii Unibake. Wszystko sprowadza się do prawdziwego zrozumienia lokalnych preferencji i dostosowania się do różnic kulturowych."

Odwiedź mój profil na Linkedin - Thomas Isaksson

Tim Robinson, Chief Operational Officer UK, US & Asia-Pacific Business Area and Managing Director UK

"Where we can really add value is finding the products and solutions which meet our local customer needs whilst harnessing our global scale and deep bakery know-how."