Chroń i wspieraj

Od wieków chleb jest naturalnym źródłem składników odżywczych i błonnika niezbędnych dla naszego zdrowia. Nie tylko przekazujemy tę tradycję, ale także rozszerzamy ją.

Otyłość stanowi główne wyzwanie w wielu krajach na całym świecie, co czyni ją globalnym wyzwaniem zdrowotnym. Wspieramy odżywczą, zróżnicowaną dietę. Ale wspieramy także zrównoważony styl życia. W umiarkowanych ilościach można delektować się okazjonalnymi przekąskami, takimi jak ciastka, babeczki lub pączki, razem z przyjaciółmi lub rodziną, niezależnie od gustu, okazji i pory dnia.

Bezpieczeństwo żywności

Bezpieczeństwo żywności jest dla nas najważniejsze. Działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa żywności przebiegają przez każdy etap naszych procesów i współpracujemy wyłącznie z dostawcami i podwykonawcami, którzy mogą zagwarantować branży wysoki poziom bezpieczeństwa żywności.

Zdrowe życie

Pieczenie chleba pełnoziarnistego zawsze było częścią nordyckiej kultury kulinarnej. Patrząc w przyszłość, chleb pełnoziarnisty będzie miał również solidne miejsce w nowej diecie planetarnej, proponowanej przez naukowców EAT-Lancet jako zdrowy i przyjazny dla planety sposób odżywiania.

Stale udoskonalamy nasze techniki pieczenia i odkrywamy nowe, zdrowsze alternatywy dla naszych tradycyjnych składników. Ale smak jest najważniejszy i nigdy nie stawiamy gustu ponad zdrowie. W ramach programu zrównoważonego rozwoju zajmujemy się między innymi zmniejszeniem zawartości soli, dostosowaniem wielkości porcji oraz zwiększeniem spożycia produktów pełnoziarnistych i błonnika.