Lantmännen Unibake jest wyjątkowy - poprzez to jak cenimy naszych pracowników, jak prowadzimy interesy i jak wdrażamy w życie nasze wartości. Poznaj siedem powodów, dlaczego warto u nas pracować!

Rozwijaj się razem z nami

Lantmännen Unibake stawia na ciągłe doskonalenie – skala naszej działalności stale rośnie, baza klientów się powiększa, a pracownicy rozwijają swoje talenty. Nigdy się nie zatrzymujemy. Dlatego zatrudniamy osoby, które chcą się uczyć przez całe życie. Chcemy, abyś Ty też rozwijał się razem z nami, a my obiecujemy wspierać Cię w tym, co robisz najlepiej.

Jedna organizacja - nieskończone możliwości

Możesz zacząć rozwijać się już od pierwszego dnia pracy i obiecujemy, że nowe możliwości będą cały czas się pojawiać.

Pamiętaj jednak, że wiele możliwości nie pojawia się samych. To Ty możesz być ich inicjatorem. Oczekujemy od Ciebie, że określisz kierunek i dasz nam sygnał do działania, a my będziemy stawiać przed Tobą wyzwania i zachęcać do ciągłego doskonalenia.

Stawiamy na różnorodność

Będziesz częścią naprawdę zróżnicowanej grupy. Na co dzień będziesz mieć kontakt z ponad dwudziestoma różnymi narodowościami. Wiek, płeć czy kraj pochodzenia nie mają u nas znaczenia.

Wyjątkowi właściciele

Jesteśmy częścią Lantmännen – szwedzkiej spółdzielni zrzeszającej ponad 25 000 rolników.

Dzięki temu nasze zyski trafiają w ręce rolników i są ponownie inwestowane w rolnictwo, badania i rozwój innowacji. W ten sposób nasi właściciele stale rozwijają sektor rolniczy.

Nasi pracownicy robią różnicę

Dbamy o to, aby każdy miał szansę realizacji ciekawych zadań i miał wpływ na realizację celów. Ważne, abyś próbował i nie poddawał się. Pamiętaj, że nigdy nie będziesz sam, zawsze zespół będzie Cię wspierał.

Możesz mieć wpływ na efekty już od pierwszego dnia!

Lubimy myśleć, że jesteśmy bardzo dobrzy (choć pamiętamy, że nikt nie jest idealny!).

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na biznes, kreować zmiany i promować nowe, lepsze rozwiązania – czekamy na Ciebie.

Kto lubi rutynę?

U nas nie ma dwóch takich samych dni. Jeśli chcesz możesz osiągnąć wiele w dynamicznym i szybko rozwijającym się otoczeniu. Praca z nami będzie pełna wyzwań i zdecydowanie nie będzie nudna.