Jesteśmy dumnymi piekarzami

Lantmännen Unibake jest światowym liderem w produkcji wyrobów piekarniczych. Jesteśmy obecni na wszystkich kontynentach. Jesteśmy piekarzami - dumnymi z naszej tradycji. Chcemy łączyć sprawdzone receptury z najnowszymi trendami życia w XXI wieku. Wiemy, że jesteśmy częścią historii chleba, tak starej jak sama cywilizacja.

Istnieją dowody, że chleb był już wypiekany tysiące lat temu. Chleb jest jednym z najstarszych potraw przygotowywanych na świecie. Dziś jest jednym z głównych źródeł żywienia na świecie.

Najważniejsze fakty o nas

Nasza misja

Chodzi przede wszystkim o radość z jedzenia. Chcemy dzielić się radością dobrego i zdrowego jedzenia. Kochamy nasz biznes - zapach świeżo upieczonego, chrupiącego chleba, przyjemność płynącą z każdego ugryzionego kawałka i na koniec radość goszczącą w brzuszkach.

To właśnie napędza nasze działanie. Pragniemy, aby nasze pieczywo i ciastka sprawiały, że ludzie będą czuć się zadowoleni w każdym zakątku świata. Naszym celem jest dotarcie do miliardów ludzi w każdym wieku we wszystkich krajach na całym świecie i sprawić, że miliardy brzuszków będą się uśmiechać.

Nasza wizja

Dzięki pasji do pieczenia i misji dzielenia się przyjemnością płynącą ze zdrowego i smacznego jedzenia mamy jasną wizję tego dokąd zmierzamy.

Mamy stabilną pozycję w wielu krajach, wieloletnią historię i doświadczenie oraz stale podnosimy swoje kompetencje – wszystko po to, aby działać sprawnie i szybko.